0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Mëngjes i ftohtë në pjesën më të madhe të vendit, më ftohtë në Berovë

Temperaturat nën zero mëngjesin e sotëm në ora 7:30 janë matur në Berovë (-8), -6 në Shkup-Petrovec, Manastir, Kodra e Diellit, Hanet e Mavrovës, -5 në Kriva Pallankë, Pretor, Demir Kapi dhe Strumicë, -4 në Tetovë, Prilep dhe Kumanovë, -3 në Shkup, Zajçev Rid, Dibër, Krushevë dhe Ohër, -2 në Vinicë dhe Gjevgjeli, ndërsa 0 gradë në Dojran.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle