0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mëngjes i ftohtë, gjatë ditës me diell me temperaturë deri në 21 gradë

Moti do të jetë më i ftohtë në mëngjes, gjatë ditës me diell dhe më ngrohtë me erë të lehtë nga drejtim i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -5 deri në 2, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 13 deri në 21 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle