0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Mëngjes i ftohtë dhe kryesisht me diell gjatë ditës

Mëngjes i ftohtë me mjegull ose vranësira të ulëta në disa lugina dhe përgjatë lumenjve dhe kryesisht me diell dhe me erë të lehtë nga jugu gjatë ditës, parashikon Drejtoria për Punë Hisrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle