0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Mendi shpallet portieri më i mirë në botë për vitin 2021, Lamela e fitoi çmimin “Pushkash” për golin më të bukur

Portieri i Çellsit dhe Senegalit, Eduard Mendi është shpallur portieri më i mirë për vitin 2021 nga ana e "The Best FIFA Football Awards 2021".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle