0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Mendi në janar në gjyq pas akuzave për abuzim seksual

Futbollisti i Mançester Sitit, Benxhamin Mendi do të paraqitet në fillim të vitit të ardhshëm në gjyq pas akuzave për dy përdhunime dhe një sulmi seksual ndaj tre grave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle