0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Memorandum për bashkëpunim midis “Polio plus” dhe Komisioni për parandalim dhe mbrojtje nga diskriminimi

Lëvizja Polio-plus kundër handikap dhe Komisioni për parandalim dhe mbrojtje nga diskriminimi sot do të nënshkruajnë memorandum për bashkëpunim me rastin e 30 vjetorit të angazhimit qytetar, në kuadër të festivalit “Dita e organizatave civile” që do të mbahet sot në Parkun e qytetit të organizuar nga “CIVIKA Mobilitas”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle