0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Memorandum bashkëpunimi për dy projekte për mbështetje të Romëve në vend

- Dy memorandume të lidhura me Strategjinë për përfshirje të Romëve ishin nënshkruar sot në Qeveri në prani të kryeministrit Zoran Zaev dhe zëvendëskryetarit të Fondacionit shoqëri e hapur (FOO) Aleks Soros.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle