0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Mehmedoviq: Nga java e ardhshme në Shkup me punë do të fillojnë pesë ambulanca të reja për KOVID, për momentin nuk ka masa të reja

- Gjatë javës së ardhshme do të fillojnë me punë pesë ambulanca të reja për Kovid në territorin e qytetit të Shkupit. Situata epidemiologjike në shtet është e qëndrueshme dhe për momentin nuk do të ketë masa plotësuese parandaluese, tha sot në konferencë për media zëdhënësi i Komisionit të Sëmundjeve Ngjitëse, Zllate Mehmedoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle