0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

“Megjashi”: Të rishqyrtohet vendimi për fillim të gjysmëvjetorit të dytë me prani fizike

Ambasada e parë e fëmijëve në botë "Megjashi" kumtoi se ka dërguar kërkesë te Qeveria dhe Komisioni për Sëmundje Infektive me qëllim që të rishqyrtohet vendimi për fillim të gjysmëvjetorit të dytë me prani fizike të nxënësve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle