Evropë SQEvropë.Portal SQ

Medvedev: Sanksionet perëndimore nuk do të ndikojnë në Kremlin

 Është "çmenduri" të besohet se sanksionet perëndimore kundër kompanive ruse mund të kenë çfarëdo efekti ndaj  qeverisë në Moskë, deklaroi ish-presidenti dhe zëvendëskryetar i Këshillit të sigurimit, Dmitrij Medvedev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle