0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Mediat: Turneu përfundimtar në Ligën e kombeve në Holandë

Turneu përfundimtar në Ligën e kombeve në futboll, do të luhet në qytetet holandeze Roterdam dhe Enshede nga 14 deri më 18 qershor vitin e ardhshëm, njoftuan sot mediat lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle