0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Eskobari vjen në Prishtinë dhe në Beograd për mbështetje të dialogut

Zëvendës-ndihmës sekretari amerikan i shtetit dhe i dërguar special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Eskobar, vjen në Prishtinë dhe Beograd për ta mbështetur dialogun midis dy palëve, njoftuan mediat serbe, duke iu referuar zëdhënësit të Departamentit amerikan të shtetit për Tanjugun.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle