0_Sport,Portal SQSport SQ

Mediat: Ronaldo dakordoi bashkëpunim dyvjeçar me Mançester Junajtedin

Ylli portugez i futbollit, Kristiano Ronaldo (36) i cili të premten braktisi radhët e Juventusit sot në Lisbonë ka kryer kontrollet mjekësore dhe ka dakorduar kushtet personale për marrëveshje dyvjeçare me Mançester Junajtedin, kanë bërë të ditur mediat britanike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle