0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Mediat në BE: Afganistani është fitore e terrorizmit botëror dhe humbje për eksportin e vlerave perëndimore

Fitorja e talebanëve në Afganistan dhe gjithashtu shpërbërja e shpejtë e autoriteteve lokale të mbështetura nga SHBA-ja dhe NATO-ja përfaqësojnë një fitore të padyshimtë të terrorizmit botëror dhe “humbje të hidhur për Perëndimin që është mbivlerësuar plotësisht, mbi vlerat dhe bindjet e tij se të gjithë duan të jenë si ne, pavarësisht historisë, kulturës, identitetit”, vlerësoi sot gazeta daneze ”Jiland Posten”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle