Botë SQBotë.Portal SQ

Mediat: Gjokoviq kushtimisht është arrestuar

Tenisti numër një në botë Novak Gjokoviq, kushtimisht, është arrestuar vetëm disa orë pasi e fitoi gjyqin dhe u lirua nga paraburgimi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle