0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Mediat evropiane për iniciativën “Ballkani i Hapur”

– Mediat evropiane konstatuan se filloi krijimi i hapësirës ekonomike të Shengenit në Ballkanin Perëndimor, përmes iniciativës “Ballkani i Hapur”, duke theksuar se liderët e Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë po tentojnë ta arrijnë atë sepse besojnë se perspektivat e rajonit për anëtarësim në BE mbeten të pasigurta, informon Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle