0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Mediat e huaja për tragjedinë me autobusin në Bullgari

Fatkeqësia e autobusit me targa vendore që u dogj në autostradën në jug të Sofjes, me çka vdiqën 46 persona, në mes të cilëve edhe 12 fëmijë, sot ishte një nga ngjarjet më tragjike për të cilin njoftuan edhe mediat rajonale, evropiane dhe botërore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle