Evropë SQEvropë.Portal SQ

Mediat bjelloruse pohojnë se emigrantët po e braktisin kufirin ndërmjet Bjellorusisë dhe Polonisë

Të gjithë emigrantët i braktisën kampet në afërsi të kufirit ndërmjet Bjellorusisë dhe Polonisë, lajmëroi sot agjencia  gazetareske bjelloruse Belta.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle