Botë SQBotë.Portal SQ

Media: Raketat izraelite goditën pozicionet e ushtrisë siriane

Televizioni shtetëror sirian sot njoftoi se raketat izraelite kanë goditur pozicionet e ushtrisë siriane në jug të kryeqytetit Damask dhe kanë shkaktuar dëme, por nuk ka viktima.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle