0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Medalja e parë e artë olimpike në historinë e Filipineve

Filipinasja Hidilin Dijaz e fitoi medaljen e parë të artë në peshëngritje në kategorinë deri 55 kilogramë në Lojërat në Tokio dhe me këtë vendit të saj ia solli medaljen e parë të artë olimpike në histori.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle