Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Mecola: Ky është momenti për t’iu përgjigjur thirrjes së Evropës

Kryetarja e Parlamentit evropian, Roberta Mecola gjatë ceremonisë së mbylljes së Konferencës për të ardhmen e Evropës, në fjalimin e vet, foli për realitetin e hendekut që ekziston mes asaj që njerëzit e presin dhe asaj që Evropa mund ta japë për momentin, posaçërisht në sferat e shëndetësisë, energjisë dhe sigurisë. Ajo, gjithashtu, tha se e ardhmja e Evropës është e lidhur ,e të ardhmen e Ukrainës, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle