Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Me vendimin e Gjykatës kushtetuese e mundur mbyllja e sërishme e Gjermanisë

Gjykata kushtetuese gjermane vlerësoi se masat antikovid, mes të cilave edhe ora policore, mbyllja e shkollave dhe ndalesa e kontakteve, kanë qenë në pajtim me ligjin, që hap mundësi që Qeveria të vendos mbyllje të reja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle