Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Më të pasurit akumuluan 45,6 për qind të pasurisë në vitin 2021

- Pasuria e përgjithshme botërore u rrit për 9,8 për qind dhe në vitin 2021 arriti 463,6 miliardë dollarë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle