0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Më shumë shi në Topollçan, Strumicë dhe Krushevë

Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Topollçan, 35 litra për metër katror, në Strumicë 26, Krushevë 25, Gjevgjeli dhe Prilep 22, Tetovë 21, Dibër 19, Demir Kapi 16, Manastir 14, Shtip 13, Shkup 12, Kumanovë nëntë, Berovë shtatë dhe gjashtë litra në Ohër, njoftoi DPHM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle