0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

Më shumë shi në Kodrën e Diellit, më pak në Pozharan, Pretor dhe Demir Kapi

Në 24 orët e fundit më së shumti shi ka rënë në Kodrën e Diellit, 21 litër për metër katror, ndërsa më pak në Pozharan dhe Demir Kapi, një litër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle