0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Më shumë shërbime në një vend për qytetarët e Ohrit përmes projektit “Një pikë për shërbime”

Qytetarët e Ohrit në të ardhmen, në një vend do të mund të marrin mbi 60 shërbime, të pajisen me dokumentet e nevojshme apo të marrin çfarëdo lloj informata të interesit. Kjo u mundësohet përmes projektit të Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës në kuadër të të cilit sot në ndërtesën e Komunës së Ohrit u lëshua në përdorim zyra “Një pikë për shërbime”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle