0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Më shumë se 4.000 fluturime të anuluara në mbarë botën

Më shumë se 4 mijë fluturime janë anuluar dje në mbarë botën, më shumë se gjysma e kompanive amerikane, pjesërisht për shkak të motit të keq, por më së shumti për shkak të rritjes së infeksioneve me llojin Omikron të koronavirusit. Sipas FlightAware.com, dje janë anuluar 2.400 fluturime për dhe nga SHBA-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle