Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Më shumë se 300 të vdekur në përleshjet e armatosura në Etiopi

Të paktën 300 persona janë vrarë në 24 orët e fundit në zonën Garba-Isa në Etiopinë verilindore në rajonin Siti (Shinile) në Somali në përleshjet midis njësive speciale dhe popullatës lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle