Botë SQBotë.Portal SQ

Më shumë se 30 raste të dhunës ndaj gazetarëve afganë për dy muaj

Më shumë se 30 raste të dhunës dhe kërcënime për dhunë ndaj gazetarëve afganë  janë  regjistruar në dy muajt e fundit, ndërsa në 90 për qind të rasteve, autorë janë  sundimarët e rinj të Afganistanit, talebanët.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle