Botë SQBotë.Portal SQ

Më shumë se 150 të lënduar në trazirat në xhaminë Al Aksa në Jerusalem

Më shumë se 150 njerëz janë lënduar sot në xhamin Al Aksa në Jerusalem në trazirat mes protestuesve palestinezë dhe policisë izraelite. Këto janë përleshjet e para në zonë nga fillimi i Ramazanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle