0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Më shumë se 120 të vdekur në një sulm terrorist në Burkina Faso

– Më shumë se 120 persona humbën jetën në një sulm terrorist dhe në luftërat që vijuan në rajonin e Burkina Faso, në afërsi të kufirit me Malin, njoftoi qeveria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle