Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Më shumë se 100 viktima dhe të zhdukur në anijethyerjen në RD Kongo

Më shumë se 100 njerëz e kanë humbur jetën ose llogariten të zhdukur në anijethyerjen në lumin Kongo në Republikln Demokratike Kongo, kumtuan sot autoritetet lokale. Anijethyerja ka ndodhur vonë natën të hënën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle