Botë SQBotë.Portal SQ

Më shumë se 100 nxënës dhe mësimdhënës janë kidnapuar nga një grup i armatosur në Nigeri

– Një grup i armatosur kidnapoi më shumë se 100 nxënës dhe disa mësimdhënës nga një shkollë në shtetin Zamfara në Nigerinë veriperëndimore, publikoi portali nigerian Bluprint, duke iu referuar dëshmitarëve të rastit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle