0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Më shumë borë në Kodrën e Diellit, më ftohtë në Hanet e Mavrovës, Berovë, Manastir dhe Shkup

Mëngjesi më i ftohtë është në Berovë, Hanet e Mavrovës, Manastir, Shkup-Petrovec, Shkup-Zajçev Rid, ku në ora 7 janë matur minus 6 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë është në Dojran me temperaturë 6 gradë dhe Gjevgjeli 8 gradë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle