0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Më së shumti shi në Tetovë

Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Tetovë, 21 litra për metër katror, ​​ndërsa më së paku në Shkup-Zajçev Rid, Demir Kapi, Dojran dhe Berovë, një litër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle