0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Më së shumti shi ka rënë në Mavrovë, Pozharane, Ohër dhe Dibër

Gjatë natës dhe mëngjesin e sotëm ka qenë mot me vranësira të ndryshueshme me reshje lokale shiu, ndërsa në male dhe në vendet më të larta me borë lokale. Frynte erë  e dobët deri në mesatare nga drejtimi i ndryshëm  i cili herë pas here ishte më i fortë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle