0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më së shumti manipulime me subvencione në blegtori, do të ndryshohet koncepti i mbështetjes

Përse te një pjese të subvencioneve rezultatet aspak nuk janë transparente diçka për të cilën nuk kemi prodhimtari dhe nëse është e nevojshme riorganizimi i modelit. Këto janë dy çështje kryesore për të cilat, siç tha sot ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Lupço Nikollovski, përgjigje do të duhet të jep Këshilli agronomik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle