0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më së shumti borë në Kodër të Diellit, më ftohtë në Berovë dhe Strumicë

Në Kodër të Diellit sot në mëngjes në orën 7:00 ka shtresë më të madhe të borës prej 44 centimetrave. Me pesë gradë nën zero, më ftohtë është në Berovë dhe Strumicë, kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle