0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Me rastin e muajit të ramazanit urime dërguan Duka, Ibraimi dhe Kurtovski

 Me rastin e muajit të shenjtë të Ramazanit urime me dëshira për agjërim të lehtë dhe të bekuar dërguan njerëzit e parë të komunave Dibër, Qendër Zhupë dhe Mavrovë dhe Rostush.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle