0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Me pritje solemne të studentëve filloi viti akademik i Universitetit të Tetovës

Në Universitetin në Tetovë sot filloi viti akademik i të gjithë 13 fakulteteve, ndërsa procesi arsimor do të fillojë me prani fizike. Në pllajën para Universitetit u organizua pritje solemne, ndërsa mirëseardhje dhe sukses studentëve u dëshiroi rektori, prof.dr. Vullnet Ameti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle