0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Me ndihmën e ekspertëve francezë, do të detektohen vatrat e zjarrit në Raoviq

Ende janë aktivë disa zjarre në territorin e shtetit, Autoritetet kompetente punojnë në lokalizimin e tyre, ndërsa deri tani janë arrestuar 17 persona, të cilët dyshohen për shkaktimin e zjarrit dhe 16 të tjerë janë thirrë në bisedë në stacion të policisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle