0_Web_Aktuale SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQLajme nga komunat SQ

Me manifestimin “Urat” përfundojnë Mbrëmjet Strugane të Poezisë

– Me leximin poetik “Urat” dhe ndarjen e shpërblimeve, “Vëllezërit Milladinovci” dhe “Urat e Strugës” sonte përfundon edicioni i 60-të i festivalit ndërkombëtar poetik Mbrëmjet Strugane të Poezisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle