0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më lehtë janë lënduar pesë punëtorë në një autobus të përmbysur në Manastir

Sot në mëngjes, rreth orës 6:30, në dalje të zonës industriale "Zhabeni" është përmbysur një autobus i cili transportonte punëtorë në fabrikën "Kromberg dhe Shubert"-Manastir. Janë lënduar pesë persona, të gjithë lehtë. Ata janë trajtuar në ambulancë dhe nuk janë hospitalizuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle