0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Me kërkesë të presidentit rus, Putin dhe Bajden biseduan për tema aktuale

Presidentët e SHBA-së dhe Rusisë, Xho Bajden dhe Vladimir Putin, me kërkesë të liderit rus kanë biseduar në telefon rreth 50 minuta. Kjo ka qenë biseda e dytë mes dy liderëve për më pak se tre javë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle