0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Me hetimin suedez u ngritën dyshimet për sabotim të “Rrjedhës Veriore”

Janë shtuar dyshimet për sabotim të gazsjellësve të dëmtuar "Rrjedha veriore 1 dhe 2 në Detin Baltik, pas hetimit të vendit të treguar në zonën ekskluzive ekonomike suedeze, njoftuan një pjesë e mediave botërore, duke iu referuar policisë së shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle