0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më ftohtë në Tetovë, Berovë dhe Petrovec të Shkupit, më së shumti borë në Kodër të Diellit

Sot në mëngjes në orën 7:00, temperatura më të ulëta prej -3 gradë janë matur në Petrovec të Shkupit, Tetovë dhe Berovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle