0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Më ftohtë në Kodrën e Diellit dhe Hanet e Mavrovës, në verilindje bie borë e lehtë

Më ftohtë në vend mëngjesin e sotëm është  në Kodrën e Diellit, ku në ora shtatë janë matur -8 gradë, pas së cilës vijojnë Hanet e Mavrovës me -6, Kriva Pallanka, Tetova dhe Krusheva me -4. Në Ohër, Prilep dhe Dibër janë matur - 3 gradë, në Pretor, Manastir, Shtip, Vinicë dhe Srumicë -2, ndërsa një gradë nën zeron në Berovë dhe Shkup - Zajçev Rid.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle