0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Më ftohtë në Berovë, më shumë borë në Kodrën e Diellit

Më ftohë sot në mëngjes është në Berovë me -11 gradë, në Hanet e Mavrovës -10, në Kriva Pallankë - 8, në Manastir, Shtip dhe Kodra e Diellit -7, në Shkup-Petrovec, Tetovë, Prilep. , Demir Kapi, Strumicë, Krushevë - 6, në Ohër - 5, Shkup-Zajçev Rid, Vinicë, Pretor - 4 dhe -3 në Kumanovë. Zero gradë janë matur në Gjevgjeli, ndërsa maksimumi dy gradë janë regjistruar në Dojran.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle