0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më ftohtë në Berovë -17, më shumë borë në Mavrovë – 39 centimetra

Më ftohtë sot në mëngjes është në Berovë me -17 gradë Celsius të matura dhe në Hanet e Mavrovës, ku janë matur -16. Në Kriva Pallankë është -14, në Manastir dhe Tetovë -13, në Strumicë dhe Krushevë -11, në Prilep, Ohër, Pretor, Shtip, Demir Kapi -10. Nëntë gradë mbi zeron janë matur në Shkup dhe Vinicë, -5 në Kumanovë, -4 në Dojran dhe -2 në Gjevgjeli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle