0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Më ftohtë në Berovë -10, në Kodër të Diellit 36 centimetra borë, në Mavrovë 13

Sot në mëngjes më ftohtë është në Berovë me -10 gradë dhe në Shkup dhe Manastir me -8. Në Kriva Pallankë, Strumicë janë matur -7, në Tetovë, Prilep, Shtip, Kumanovë -6, Gjevgjeli -5, në Ohër, Krushevë, Dojran dhe Kodër të Diellit -2, ndërsa në Mavrovë -1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle